Ömer TİREGOL Founder / Creative Director

1985 Antalya doğumlu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümü mezunu. 2006 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok ajansta creative designer olarak görev aldı. 2004’ten beri sektör için farklı alanlarda binlerce içerik üretti. 2011 yılında kendi ajansı olan Limonic Mass Media’yı kurdu. Şu an aktif olarak ajansın kreatif direktörlüğünü yürütmektedir.

Bora ÇELİKOĞLU / Art Director

1983 yılında Almanya’da doğdu. 2001’den bu yana İstanbul’da çeşitli ajanslarda grafik tasarımcı ve sanat yönetmeni olarak görev aldı.

Grafik tasarımın pek çok dalında (A-Z Marka Yaratma Süreci, Basılı işler,(Kurumsal Kimlik malzemeleri, Katalog, Broşür, İndoor ve Outdoor Tasarımlar v.b)

Dijital Medya, Web sitesi arayüz tasarımı / Mobil ve Uygulama Arayüzleri üretmektedir.

IMG_2816

Eray SEZGİNER / Web&Mobile Developer

10 yıldan uzun süredir ulusal ve uluslararası bir çok web ve mobil yazılım projesinde proje yöneticiliği yapmaktadır. Başta sağlık ve eğitim olmak üzere bir çok sektöre özel tasarladığımız mobil projelerimiz başaralı ve sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Gerek native mobile uygulamalar, gerekse cross platform mobil uygulamalar konusunda çalışmaları devam etmektedir.